Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Zygmunt Berdychowski

Nie chcemy wydawać żadnych apeli, tylko rozmawiać

Piotr Mazurkiewicz

Wywiad z Zygmuntem Berdychowskim, przewodniczącym Rady Programowej Forum Ekonomicznego

Wiadomo już, kto z VIP-ów pojawi się na tegorocznej edycji Forum Ekonomicznego?

Jak co roku powtarzam – dopiero, gdy ktoś do Krynicy faktycznie przyjedzie i pojawi się na sesji plenarnej czy panelu dyskusyjnym, jego obecność jest potwierdzona. Dlatego nigdy wcześniej nie podajemy nazwisk gości, ponieważ często ich obecność wydaje się niemal pewna, po czym w ostatniej chwili coś wypada i ostatecznie się nie pojawiają. Dlatego wolę nie zapeszać.

Obrady w Krynicy z roku na rok odbywają się na coraz większą skalę. Ta edycja również?

Wszystko na to wskazuje. W systemie rezerwacyjnym mamy około 200 gości więcej, niż miało to miejsce w 2011 r. (wtedy było ich około 2,6 tys. – przyp. red.). Wzrośnie także liczba paneli dyskusyjnych.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?