Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Paweł Gadaczek

Comfort Fan MC-PF11

– 119 zł

Firma Modecom zaprezentowała właśnie stolik pod laptop o nazwie Comfort Fan MC-PF11. Jego konstrukcja wraz regulowanym blatem umożliwia wygodne korzystanie z laptopa np. w łóżku, zaś regulowana długość nóg pozwala dopasować stolik do własnych potrzeb. MC-PF11 został wyposażony w dwa zasilane za pomocą USB wentylatory, które skutecznie chłodzą rozgrzane podczas pracy podzespoły.

Toshiba AT300

– 2099 zł

We wrześniu pojawi się na rynku nowy tablet Toshiby AT300. Urządzenie to wyposażone jest w układ Nvidia Tegra 3 wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Obsługę zapewnia ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, pokryty powłoką Corming Gorilla Glass. Tablet posiada łącza WLAN, microUSB oraz microHDMI, moduł Bluetooth oraz czytnik kart SD i eMMC. Filmowanie umożliwiają dwie kamery o rozdzielczościach pięciu i dwóch megapikseli. Toshiba AT300 pracuje pod kontrolą systemu Android 4.0.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy