Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Historia, która mnie porusza

Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie oraz stowarzyszenie Passionart informują, że w związku z dużym zainteresowaniem konkursem fotograficznym „Żołnierze wyklęci.

Historia, która mnie porusza" została utworzona dla wszystkich chętnych III kategoria wiekowa – dla osób powyżej 24. roku życia.

Celem konkursu fotograficznego jest kształtowanie narodowej dumy kolejnych pokoleń Polaków oraz ich przywiązania do tradycji.

Prace konkursowe (pojedyncza fotografia lub cykl nieprzekraczający pięciu zdjęć) będą przyjmowane do 30 listopada 2012 r.

Główną nagrodą w konkursie jest zaprezentowanie najlepszych fotografii na plenerowej wystawie w centrum Krakowa oraz grand prix w wysokości 1000 zł.

—p.g.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE