Najnowsza interwencja Uważam Rze

Po co taka okładka?

Kupuję Wasz tygodnik od samego początku, ostatnio zmuszając panią w kiosku do schylania się do miejsca, gdzie jest skrzętnie chowany.

W tym tygodniu pierwszy raz uznałam, że lepiej się stało, iż nie był on prezentowany klientom, a to za sprawą okładki. Nie wiem, jak Państwa, ale mnie widok całujących się facetów razi i chciałabym, by tak zostało, tzn. wolałabym się z czymś takim nie oswajać. Czy nie „wystarczył" poprzedni tydzień „gwałtu" na ludzkiej wrażliwości przez inny tygodnik? Rozumiem, że kontekst i intencje Państwa były inne, ale czy cel uświęca środki?

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

Jadwiga Smolik

Cóż, rozumiemy pani odczucia, sami zastanawialiśmy się, czy w ten sposób powielać obrzydliwości. Ale prosimy o zrozumienie – nie było innego sposobu, by pokazać, jak niemieckie i postubeckie pisma atakują dziś Kościół, używając tych samych brudnych chwytów, jakimi posługiwali się naziści i komuniści.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO