Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

W zeszłym tygodniu gwiazdy postanowiły udowodnić, że mają poglądy i potrafią o nie walczyć. Renata Dancewicz zajęła się na przykład promocją ateizmu.

– Ulegamy powszechnemu żargonowi kościelnemu, który pobłażliwie lub pretensjonalnie patrzy na niewierzących – mówi na łamach „Wprost". Być może jednak protekcjonalnie? Aktorka zapowiedziała też, że poważnie myśli o apostazji, chociaż nie ma pewności, że nie chodziło o aliterację, ambiwalencję albo animozję. Swoją drogą Apostazja – piękne imię dla dziewczynki...

Anna Mucha z kolei postanowiła zawalczyć o prawa matek w Polsce. Jak relacjonuje „Fakt", kiedy na stacji benzynowej nie zapewniono jej odpowiedniego miejsca do przewijania dziecka, ściągnęła mu brudną pieluchę na stole, „na którym jecie parówki". Cóż, pechowym konsumentom parówek pozostaje się cieszyć, że ona sama nie zastała zamkniętych drzwi do toalety.

Spokojnie mogą spać wszyscy, którzy na stacjach benzynowych z zasady się nie żywią, a więc także Sebastian Karpiel-Bułecka, którego ostatnia „Rewia" zdemaskowała jako kulinarnego zdrajcę Podhala. Bułecka unika nie tylko bułek z parówką, ale przede wszystkim moskoli, kwaśnicy i oscypków. Najchętniej jadałby tylko sushi i meksykańskie tortille. Od razu widać, że bracia Golec jakoś lepiej odżywieni.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy