Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

O czym gawędzą Janusz z Grzegorzem

Piotr Gursztyn

Świat się kręci wokół Donalda. Mimo wszystko. Zaraz to udowodnimy

Zaczniemy jednak od edukacji, bo ona jest najważniejsza. Janusz Palikot urządził swoim posłom kartkówkę. Rozdał kartki, długopisy i zakazał ściągać. Zadanie polegało na tym, że każdy poseł miał wypisać trzy nazwiska najlepiej wypadających w mediach – jego zdaniem – polityków Ruchu Janusza. Oraz trzy nazwiska słabeuszy. Imienia Janusza zabroniono zapisywać, aby nie używać go nadaremnie.

Wynik kartkówki był następujący: wygrał Andrzej Rozenek, drugi był Łukasz Gibała, trzeci Sławomir Kopyciński. A na liście słabeuszy znalazła się z największą liczbą wskazań wicemarszałkini Nowicka, a z nią towarzysze Ryfiński i Grodzka. Trwa dochodzenie, kto kogo jak wpisał.

Żywot Janusza w ogóle ostatnio jest bardzo pedagogiczny. Osobiście daje przykład, że nie warto pielęgnować dawnych urazów i dalej się kłócić. Janusz Palikot pogodził się z Grzegorzem Schetyną! Naprawdę! Kiedyś robili sobie bardzo niemiłe psikusy. Teraz połączyła ich troska o Donalda Tuska. Wiadomo – Donald jest wypalony, zmęczony, nie ma wizji itd., itp. Trzeba zdjąć z jego przemęczonych barków brzemię niewdzięcznej pracy premiera i dać mu odpocząć. O tym gawędzą z troską Janusz i Grzegorz.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy