Najnowsza interwencja Uważam Rze

Rodzina produktów low-lambda ISOVER maksymalnie obniża koszty ogrzewania

Izolacja domu to inwestycja na wiele lat, dlatego wybierając materiał izolacyjny, warto zwrócić uwagę na to, czego dziś nie widać, ale pojawi się wraz z pierwszym rachunkiem za gaz, olej czy energię elektryczną.

Inwestycja w energooszczędne materiały izolacyjne to wartość, która z pewnością zaprocentuje. ISOVER Multimax 30, Super-Mata oraz wprowadzona ostatnio na rynek Profit-Mata tworzą rodzinę materiałów gwarantujących maksymalną oszczędność kosztów ogrzewania.

ISOVER Multimax 30 – najbardziej energooszczędny materiał izolacyjny z wełny mineralnej dostępny na rynku – wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości stosowania materiału o większej grubości. Jest też doskonałym materiałem do izolacji od wewnątrz budynku, gdy z różnych przyczyn (w przypadku obiektów zabytkowych) nie można ingerować w fasadę i stosować izolacji od zewnątrz.

Do rodziny produktów low-lambda, w której prym wiedzie Super-Mata, dołączyła niedawno Profit-Mata o współczynniku przewodzenia ciepła na poziomie 0,035 W/mK. Jest doskonałym materiałem do izolacji termicznej i akustycznej dachów skośnych, poddaszy, podłóg i stropów drewnianych oraz konstrukcji szkieletowych.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej