Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Muzyka polskiego alchemika zabrzmi w Berlinie

Adam Ciesielski

World Orchestra Grzecha Piotrowskiego uświetni festiwal mediów Prix Europa w stolicy Niemiec

Bodajże siedem produkcji z Polski znalazło się wśród 253 programów, kandydujących do nagród w kategoriach telewizyjnych, radiowych i internetowych na trwającym w Berlinie festiwalu Prix Europa. Laureaci znani będą  w piątek, ale atrakcją muzyczną znanej imprezy branży mediów już we wtorek, 23 października, będzie firmowany przez Europejską Unię Nadawców (EBU) i transmitowany przez satelity na cały świat koncert „Grzech Piotrowski World Orchestra – EuroSymphonies for Berlin".

38-letni lider – saksofonista, kompozytor, producent –  ze swobodą porusza się na polskiej i międzynarodowej scenie. W 1997 r. założył zespół Alchemik. Formacja zdobyła grand prix wrocławskiego festiwalu Jazz nad Odrą, laury Jazz Juniors w Krakowie oraz wygrała konkurs Jazz Hoeilaart w Belgii.   Grzech, który udziela się w świecie filmu, telewizji i fonografii,  w swej muzyce łączy tradycję jazzową z klasyką, folklorem i elektroniką. Długo kojarzono go z inspiracjami muzyką Jana Garbarka.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy