Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Biedroń w szoku

Piotr Gursztyn

Dołujący w sondażach Ruch Palikota odniósł ostatnio duży sukces wizerunkowy

Kierownictwo i aktyw Ruchu Palikota cieszy się bardzo. Zniknął poseł Hodowca Norek. Spokojnie, nic złego mu się nie stało. Po prostu zaszył się w ojczystej ziemi szczecińskiej. Przestał się starać o występy medialne i przemowy z sejmowej mównicy. Stąd radość kierownictwa Ruchu Janusza, bo nawet ono uznało, że poseł H. Norek w sprawach komunikacji społecznej jest niezbyt kompatybilny z polską normą.

Za to doskonale sprawdza się na ziemi szczecińskiej. Tam są inne standardy, a poza tym poseł Hodowca hojnie sponsoruje działalność tamtejszych struktur. Poza tym z ciężkiego szoku nie może wyjść Robert Biedroń.

A wszystko za sprawą Jacka Kurskiego. Jeden i drugi w pewną niedzielę odbywali tradycyjny tour po mediach. Z Radia Zet mieli przejechać do „Kawy na ławę" TVN24. Ponieważ TVN oszczędza, poinformował Biedronia, że mu nie podeśle taksówki, skoro ten może zabrać się z Kurskim. Po krótkiej, ale błyskawicznej przejażdżce Biedroń wszedł do studia blady jak ściana. Zapytany, czy nic mu nie jest, odpowiedział krótko: – Dla tego człowieka czerwone światło nie istnieje.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez