Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Kto za czym stoi

Bronisław Wildstein

Zamach stanu zamówiony przez Kaczyńskiego u Gmyza i Wróblewskiego to pomysł żywcem wyjęty z propagandy PRL

Podobne do komunistycznych metody indoktrynacji stosowane przez dominujące ośrodki III RP nasiliły się w ostatnich latach. Ponieważ ujawnienie jakiegokolwiek związanego z władzą skandalu jest na rękę opozycji, nic prostszego, niż stwierdzić, że media usiłujące patrzeć rządzącym na ręce wysługują się opozycji.

Cóż z tego, że w normalnie funkcjonującej demokracji próba takiego załatwienia niewygodnych treści byłaby w najlepszym wypadku wyśmiana, gdy w Polsce Stefan Niesiołowski, który każdego krytyka status quo nazywa PiS-owskim sługusem, jest stałym komentatorem największych polskich telewizji. Nie chodzi oczywiście o to żałosne indywiduum, ale o rolę, którą nadają mu dominujące media.

Tomasz Mitter odsłonił postawę sędziego zajmującego się aferą Amber Gold i – można się obawiać, że dużej części sędziowskiej korporacji – media zaś spekulują, kto za tym stoi. Spekulacje nabierają rozmachu.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy