Najnowsza interwencja Uważam Rze

Kindle Fire

Jeśli czytnik e-booków, to Kindle Fire firmy Amazon spełnia chyba wszystkie, nawet najbardziej wyszukane potrzeby użytkownika.

To już nie jest tradycyjny czytnik książek, ale dotykowy tablet z kolorowym wyświetlaczem IPS, o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie oparte zostało na systemie Android. Zawiera przeglądarkę internetową Silk Browser oraz możliwość pobierania cyfrowych treści (filmy, książki, muzyka, aplikacje) ze sklepu Amazona. Odczytuje formaty Kindle (AZW) oraz wiele innych tekstowych, jak choćby: TXT, PDF, MOBI, PRC, DOC, DOCX, oraz graficznych: JPEG, GIF, PNG, BMP i muzycznych: MP3, MIDI, OGG, WAV. Posiada Wi-Fi. Jeśli jednak Kindle Fire nie spełnia czyichś oczekiwań, to być może ulepszona wersja, czyli Kindle Fire HD z ekranem 8,9 cala o wysokiej rozdzielczości (1920 x 1200), z przednią kamerą i dwurdzeniowym procesorem, będzie idealna.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?