Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Dossier...

Oskarżanie kogoś, nie mając dowodów, to elementy stylu, który Frasyniuk do tej pory potępiał i wytykał PiS. Nawet jeśli Kaczyński podpisał lojalkę, Frasyniuk nie jest od upubliczniania tego. To bardzo przykry zarzut wobec polityka, który jest liderem partii opozycyjnej. Kaczyński mógłby wytoczyć mu proces za taką potwarz. Miałby do tego prawo.

Józef Oleksy, o wypowiedzi Władysława Frasyniuka o tym, że Jarosław Kaczyński „musiał podpisać deklarację lojalności", ponieważ aparat bezpieczeństwa państwa w 1981 r. wypuszczał ludzi, którzy to zrobili.

Wyjechałem, ponieważ uważacie, że za sukces, talent, kreatywność ludzi powinna spotykać kara. Kim pan jest, żeby mnie osądzać? Jestem wolnym człowiekiem.

Gerard Depardieu, w otwartym liście do premiera Francji Jeana-Marca Ayraulta po tym, gdy ten uznał decyzję aktora o przeprowadzce do Belgii za „żałosną".

Powinniśmy go przerobić na złom. To przedmiot wstydu i hańby państwa polskiego.

Janusz Palikot, o wraku samolotu Tu-154M.

Białoruskie służby specjalne przeszły długą drogę, przejmując wszystkie najlepsze tradycje starszych pokoleń czekistów. Staliście się przykładem męstwa, autentycznego patriotyzmu i odpowiedzialności obywatelskiej.

Aleksander Łukaszenko, podczas przemówienia z okazji święta Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego. Ze szczególnym uznaniem wypowiedział się o weteranach KGB.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej