Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Człowiek roku

Barack Obama został człowiekiem roku 2012 według tygodnika „Time". Lecz nie wybrali go czytelnicy, ci uznali bowiem, że tytuł należy się Kim Dzong Unowi, przywódcy Korei Północnej.

Zaskoczona decyzją internautów redakcja ogłosiła, że do sukcesu Kima w głosowaniu (5,6 mln głosów) przyczynił się popularny w Ameryce portal 4Chan. Za jego pośrednictwem internauci zmobilizowali się, aby w ramach żartu głosować na koreańskiego przywódcę.

Ten zostawił w tyle nie tylko prezydenta Obamę, ale również Felixa Baumgartnera (spadochroniarza, który pokonał barierę dźwięku).

Internetowy sukces Kim Dzong Una – jako oficjalny wynik magazynu „Time" – przekazała w swoim kraju północnokoreańska agencja prasowa.

—do

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE