Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

LG Tab-Book

Krzysztof Jóźwiak

Urządzenia hybrydowe szturmem zdobywają rynek. Każdy szanujący się producent elektroniki użytkowej stara się poszerzyć swoją ofertę o sprzęt tego rodzaju.

Najnowsza propozycja południowokoreańskiej firmy LG to Tab- -Book – połączenie tabletu i notebooka pracujące na najnowszym systemie operacyjnym Microsoftu, Windows 8. Tab-Book wyróżnia się rozsuwaną konstrukcją typu „slider" i wyposażony został w 11,6-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, procesor Intel Atom Clover Trail Z2760 (najprawdopodobniej dostępna będzie także wersja z procesorem Intel Core i5), 2 GB RAM i 64 GB na dysku SSD. Całość uzupełnia kamerka internetowa, wyjścia HDMI, Bluetooth 4.0 i slot kart microSD. Oficjalnej prezentacji Tab-Booka możemy się spodziewać podczas styczniowych targów CES w Las Vegas.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?