Najnowsza interwencja Uważam Rze

To Antychryst zesłał Tuska!

Droga Redakcjo! Jestem stałym czytelnikiem czasopisma „Uważam Rze".

W dniu 2 stycznia br. kupiłem nowy numer gazety i po przeczytaniu listu „Premier przez Boga dany" szlag mnie chciał trafić. Usiadłem i postanowiłem napisać kilka zdań i proszę Redakcję o umieszczenie tego w czasopiśmie.

Szanowna Pani Mario, pisze Pani, że zgroza zamieścić poranioną twarz Tuska. Brak przyzwoitości i szacunku dla głowy państwa. Pisze Pani, że nie głosowała na PO – nie wierzę. Jest Pani wrogiem katolicyzmu i Kościoła. Jak można mieć szacunek do premiera, który mówi, że polskość to nienaturalność. Który odbiera odznaczenia, których ja – człowiek prosty – wstydziłbym się. Pisze Pani, że premiera wybrał Bóg. Wcale nie, to mógł być tylko Antychryst. Pan Bóg do czynienia miał zawsze z człowiekiem. Ilu ludzi z ekipy Tuska może powiedzieć o sobie „Jestem człowiekiem"? Pisze Pani: Rydzyk. Przede wszystkim: Dr Ojciec Tadeusz Rydzyk z Panią krów nie pasał i nie życzy sobie, ażeby Pani odnosiła się do niego jak do pachołka. Jeżeli z Pani taka patriotka, to jak Pani patrzy na rozkradanie naszej Ojczyzny. Gdyby premier był Polakiem i nie wyzywał katolików od moherów i innych oszołomów, również bym go szanował. Rządy Tuska się kończą i czuję, jak będzie Pani płakać nad jego odejściem.

Z poważaniem, Ignacy Pochopień

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy