Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Nic nas tak nie wzrusza, jak szczere wyznania gwiazd. Edyta Górniak dołączyła ostatnio do grona celebrytów, którzy przyznali się do korzystania z usług chirurgii kosmetycznej.

Piosenkarka przyznała się na łamach „Urody", że powiększyła sobie usta, bo kiedy patrzyła w lustro, było jej smutno.

Nie wiadomo, czy teraz jest jej weselej, ale z pewnością wszystkim wokół – tak.

A jeszcze weselej będzie, kiedy w księgarniach pojawi się nowa książka Ilony Felicjańskiej.

„Super Express" już się dowiedział, że w thrillerze erotycznym jej autorstwa znajdą się opisy „niekontrolowanych orgazmów" i zbliżeń „z niedomytym mężczyzną", w dodatku oparte na biografii modelki.

Trudno powiedzieć, czy to jest erotyczne, ale thriller to będzie z pewnością. Podobno redaktora, który pracował nad maszynopisem, do dziś na samą myśl przechodzą ciarki. Na razie do dyskusji na temat dzieła wtrąciła się Karolina Korwin-Piotrowska, która wyraziła współczucie dla dzieci eksmodelki, pisząc, że po wycieku do sieci soczystych fragmentów, będą miały ciężki dzień w szkole. Cóż, to się dopiero nazywa sexy mama.

A skoro już mówimy o seksie i karierze, nie sposób nie wymienić głośnego ostatnio nazwiska Anny Szarek, która została bohaterką najnowszego „Show". O młodej aktorce zrobiło się głośno, kiedy okazało się, że właściwie nie jest aktorką, tylko byłą podwładną, a obecnie partnerką prezesa giełdowego, który zupełnym przypadkiem bardzo gorąco promował jej najnowszy film. „Chciałam wejść w aktorstwo dyskretnie", komentuje Szarek. Nie dziwimy się – podobno to CBA to straszne plotuchy.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez