Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Razor Edge – zapowiedź

Krzysztof Jóźwiak

Podczas targów CES firma Razer zaprezentowała urządzenie o nazwie Edge, wcześniej znane jako Project Fiona.

To potężny tablet przeznaczony przede wszystkim dla graczy. Edge to prawdziwy kameleon – dzięki dodatkowym akcesoriom (niestety, sprzedawanym oddzielnie) w mgnieniu oka możemy go przekształcić w konsolę (wystarczy nakładka Gamepad przypinana z tyłu urządzenia lub konsolowa stacja dokująca), notebook (stacja dokująca z klawiaturą) lub domowe centrum rozrywki (stacja dokująca HDTV). W sprzedaży dostępne będą dwie wersje Razor Edge, różniące się przede wszystkim wydajnością. W wersji podstawowej zastosowano procesor Intel Core i5 i 4 GB pamięci RAM, w wersji Pro Intel Core i7 i 8 GB pamięci RAM. Oba modele są wyposażone w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768, wydajną kartę graficzną Nvidia GT 640M LE, port USB 3.0, Bluetooth oraz system Windows 8. Razor Edge trafi do sklepów w pierwszej połowie tego roku. Tańsza wersja kosztować będzie 999 dol., droższa 1299 dol.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?