Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Narkoman wszech czasów

Kłamca rowerzysta przyznał w wywiadzie, że stosował doping. Potwierdził to, o czym wszyscy wiedzieli, więc zaskoczeni nie byliśmy.

Dopóki pytająca nie wymieniła listy środków, które Armstrong zażywał. Oto kilka z nich: kortyzon, erytropoetyna i hormon wzrostu. Widziano też, jak wstrzykiwał doping przed wyścigami. Byliśmy pod wrażeniem, jaki ten facet ma organizm! Najbardziej szalone gwiazdy rocka musiały łapać się za głowę, gdy słyszały, co wyprawiał. Keith Richards (gitarzysta Rolling Stones), który od 50 lat żyje w myśl zasady sex, drugs and rock & roll, miał tylko jedną transfuzję krwi w całym narkotykowym życiu. Lance miał dwie w ciągu trzech tygodni! Tak więc Armstrong pozostaje mistrzem. Ćpunem wszech czasów. Co za absurd!

do

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?