Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Sejmowe filary Ruchu Palikota: Anna Grodzka i Robert Biedron

Niebezpieczne związki

Maciej Zdziarski

„Nawet córka Kwaśniewskiego wzięła ślub kościelny” – opowiada starsza pani. Jej koleżanka przytakuje i dodaje z przekąsem: „A niby ojciec komunista”

Z zakupami znowu jadę na plac Inwalidów. Z tego przystanku często wyrusza w podróż po Krakowie Jarosław Gowin (podobnie jak Kaczyński nie ma prawa jazdy). Dokąd zmierza tramwaj, do którego minister sprawiedliwości zabrał 45 posłów konserwatystów? Na jakim przystanku wysiądą? A może tylko Gowin zostanie wyproszony z pojazdu przez motorniczego Tuska?

Na razie sytuacja wygląda jak w El Clásico. Niby jest remis, ale Real – któremu Gowin kibicuje od lat – musi walczyć o życie na Camp Nou, czyli w jaskini wroga. Jeśli okaże słabość, wraca do domu na tarczy.

1 2 3
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość