Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

A życie toczy się dalej...

To nie jest łatwa lektura. Zwłaszcza dla kogoś, kto ma małe dzieci, rodzinę... „Człowiek nie wie, co go spotka za najbliższym rogiem" – to zdanie z autobiografii Jeremy'ego Howe'a brzmi jak memento.

Jeremy Howe
"MamoTata"
Prószyński i S-ka

 

Nim nastał 25 lipca 1992 r., Jeremy miał cudowną, wykształconą żonę Lizzie i dwie córeczki: sześcioletnią Jessicę i czteroletnią Lucy. Szczęśliwa rodzina. Spokój. Ale tego lipcowego dnia Lizzie pojechała na uczelnię w Yorku, gdzie miała wygłosić wykład. Nie zdążyła, została brutalnie zamordowana. Kiedy Jeremy w środku nocy dowiedział się o śmierci żony, przeżył szok. Ale mimo to nie poddał się rozpaczy – dzień po dniu, z niemałym trudem, wychowywał swoje córki.

I o tym opowiada w książce – momentami wyciska łzy, ale też pokazuje, że nawet tak nieprzygotowany do życia facet dla dobra dzieci gotów jest na wiele wyrzeczeń.

—an

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO