Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Winylowy herold

Yes(t)! Winylowy rarytas dla rockowych audiofilów! Singel z utworem „Somewhere", nagranym przez Jimiego Hendrixa w 1968 r. ze Stephenem Stillsem (jednym z czterech filarów rockowego kwartetu Crosby, Stills, Nash & Young) na basie i Buddym Milesem, perkusistą stworzonej w 1967 r. przez Mike'a Bloomfielda grupy Electric Flag.

Jimi Hendrix
"Somewhere"
SONY MUSIC POLAND

To niepublikowana dotąd wersja tego utworu i jednocześnie muzyczny herold albumu „People, Hell & Angels", który zapowiadany jest już na początek marca, a ukaże się zarówno na płycie winylowej, jak i w wersji kompaktowej. Wszystko to dla upamiętnienia 70. rocznicy urodzin niepowtarzalnego genialnego gitarzysty. Na stronie B singla studyjna wersja „Power of Soul", utworu znanego z płyty „Band of Gypsys" z 1970 r. Za perkusją znów zasiadł tu Buddy Miles, a na basie zagrał Billy Cox. Wróciła moda na winyle, wraca moda na single, powraca Jimi Hendrix!

—gb

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy