Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Krzysztof Krawczyk wyszedł z szafy! Proszę się nie martwić – chodzi tylko o włosy. Niedawno piosenkarz wyznał na łamach „Super Expressu", że naturalnie łysieje i jest siwy „jak Święty Mikołaj".

Ma jednak niezawodne sposoby, by nikt się o tym nie dowiedział – żona farbuje mu włosy, a przerzedzone miejsca piosenkarz smaruje spalonym korkiem. Ponoć to sam Henryk Debich nauczył piosenkarza pierwszej zasady show-biznesu: sukces sceniczny jest jak siła Samsona – odchodzi wraz z włosami.

Co innego zawsze nienaganna Kasia Cichopek, która być może już niedługo „zatańczy dla niego". Jak donosi „Na żywo", lider zespołu Weekend marzy o tym, żeby aktorka wystąpiła w jego kolejnym teledysku. Niedawno gwiazdor disco polo chwalił się, że jego hit „Ona tańczy dla mnie" bardzo się spodobał „Turcjanom". Pewnie ma nadzieję, że nowy klip z aktorką „M jak miłość" w roli głównej zachwyci też Rumuńczyków i Portugalian.

Podczas gdy inni celebryci zwijają interes, Radek Liszowski coraz śmielej promuje Polskę za granicą. „Życie na gorąco" martwi się o Kubę Wojewódzkiego, który ostatnio zlikwidował swoje konto na Facebooku.

Czyżby nie lubił swoich fanów? A skąd! Z pewnością postanowił się po prostu odciąć od nowoczesnej cywilizacji, zaszyć w Bieszczadach i prowadzić żywot pustelnika.

Ze smutnym losem pustelniczki chyba będzie się musiała pogodzić Marta Grycan, która ponoć dostała... szlaban od swojego męża.

Jak donosi „Fakt", Adam Grycan zabronił celebrytce wychodzenia z domu, dopóki nie ucichnie „afera komornicza". Podobno nie uchylił zakazu nawet na ulubione święto rodziny Grycanów – tłusty czwartek.

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy