Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Prima

Ta 40-minutowa baletowa suita to primabalerina polskiego rocka, z muzyką Marka Ałaszewskiego, librettem zmarłego niedawno Mariana Skolarskiego, scenografią Marka Lewandowskiego i choreografią Marquity Compe.

Klan,
Mrowisko,
PN Muza/Metal Mind

Miała 14 wystawień, a premierę w 1970 r. na festiwalu opolskim. Pierwsze wydanie studyjnej wersji spektaklu wytłoczono rok później na płycie winylowej, ostatnie ukazało się w 2008 r. w wersji kompaktowej (wzbogacone o: „Gdzie jest człowiek", „Z brzytwą na poziomki", „Nie sadźcie rajskich jabłoni", „Automaty"). W nagraniu oprócz lidera (śpiew, gitara), który zaprojektował także malarską okładkę, udział wzięli: Maciej Głuszkiewicz (instr. klawiszowe), Roman Pawelski (gitara basowa), Andrzej Poniatowski (perkusja) oraz chór przyjaciół.

—gb

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?