Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Krzysztof Jóźwiak

Archos FamilyPad2 – cena ok. 1250 zł

Francuski koncern Archos zapowiedział wprowadzenie na rynek nowego rodzinnego tabletu z serii FamilyPad. Urządzenie wyróżniać się będzie bardzo dużym ekranem o przekątnej 13,3 cala. Niestety, jego rozdzielczość to jedynie 1280 x 800 pikseli. W środku znajdziemy dwurdzeniowy procesor Cortex A9 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, układ graficzny Mali 400 MP4, 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD, moduł Wi-Fi oraz dwie 2-megapikselowe kamery. Wymiary urządzenia to 337 mm x 230 mm x 11,6 mm, waga – 1,3 kg.

BenQ GH800 – 1199 zł

To pierwszy aparat BenQ z wizjerem elektronicznym. Pozwala on lepiej zaplanować kadr, przydaje się w słoneczne dni, kiedy na LCD niewiele widać, i zużywa o wiele mniej energii. Oczywiście aparat wyposażony jest także w 3-calowy, obrotowy wyświetlacz o rozdzielczości 920 tysięcy punktów. Hybrydowa konstrukcja GH800 wyróżnia się 18-megapikselową matrycą CMOS, 36-krotnym zoomem optycznym i maksymalną czułością ISO 12 800. Asferyczny obiektyw oferuje bardzo dużą rozpiętość ogniskowych od 22,5 do 810 mm. Czy te wyśrubowane parametry przełożą się na wysoką jakość zdjęć, pokażą testy.

Huawei MediaQ M310 – zapowiedź

To mała multimedialna kostka, która w sprytny sposób integruje wszystkie urządzenia multimedialne znajdujące się w naszym domu. Dzięki niej możemy w wygodny sposób zarządzać danymi zapisanymi na komputerze osobistym i urządzeniach mobilnych, a także prowadzić rozmowy wideo oraz grać w gry komputerowe nawet na kilku różnych ekranach. W środku urządzenia znajdziemy wydajny czterordzeniowy procesor ARM9 oraz 32 GB pamięci. Premiera urządzenia planowana jest na maj lub czerwiec.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej