Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Krzysztof Ziemiec i Jaroslaw Kret z Telekamerami

Telekamery 2013 przyznane!

Już po raz 16. widzowie wybrali najlepszych z najlepszych: twórców, osobowości telewizyjne, programy. Plebiscyt organizowany jest przez „Tele Tydzień".

W ubiegły poniedziałek odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek (największa ich liczba przypadła osobom i produkcjom związanym z Telewizją Polską). Nominacje w 17 kategoriach ogłoszono w sylwestrowym wydaniu „Tele Tygodnia". Głosować można było do 28 lutego wyłącznie za pomocą SMS-ów, a dochód ma być przekazany na potrzeby Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Imprezę poprowadzili Maciej Brzozowski z Wydawnictwa Bauer i Katarzyna Madey z „Tele Tygodnia". Galę rozpoczął występ Ewy Farny. Tegoroczna uroczystość została połączona z imprezą z okazji 20-lecia magazynu. Organizatorzy postawili na kameralną galę – nie było transmisji na żywo w TV (kryzys, panie, kryzys...). Spośród wszystkich nagrodzonych najbardziej cieszy uhonorowanie Telekamerą Krzysztofa Ziemca (TVP 1) dla najlepszego prezentera informacji (pokonał Beatę Tadlę, Hannę Lis, Anitę Werner i Jarosława Gugałę). Ziemiec swoją przygodę z telewizją rozpoczął w 2007 r. jako prezenter głównego wydania „Panoramy" w TVP 2. Widzowie go lubili i cenili. Ale w czerwcu 2008 r. uległ ciężkiemu poparzeniu w wyniku pożaru, który wybuchł w jego domu. Leczenie, rekonwalescencja – zniknął na długo z ekranów. A jednak gdy tylko powrócił (w grudniu 2010 r.), widzowie znów obdarzyli go sympatią. Niesłabnącą. To jego trzecia z rzędu Telekamera (pierwszą otrzymał w 2011 r., kolejną rok później).

Ponadto Złote Telekamery otrzymali: Piotr Adamczyk, Disney Channel, TVN 24 i „Jaka to melodia". Pełna lista laureatów dostępna jest w internecie oraz w „Tele Tygodniu" (w wydaniu z 18 marca).

—an

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość