Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Służba nie drużba

Komisja poborowa z województwa świętokrzyskiego wysłała list polecony do niejakiego Marcela Książka na wezwanie w celu przydzielenia mu kategorii jak każdemu innemu poborowemu.

Wszystko wydaje się logiczne, gdyby nie fakt, że Marcel ma zaledwie dziewięć lat! – Mało z krzesła nie spadłam. Mój mały synek miałby iść do wojska? Ja go nie oddam jeszcze do armii! – mówi Patrycja Książek, mama chłopca. Ostatecznie sprawa się wyjaśniła, gdyż chodziło o zupełnie inną osobę. Urzędnicy jednak nie byliby sobą, gdyby sprawę zbagatelizowali, gdyż pani Książek nie usłyszała nawet przeprosin z ich strony.

Co za absurd!

—do

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?