Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Tetrycy lewicy

Stanislas Balcerac

W czasach ZSRR rosyjscy lekarze reanimowali Breżniewa, Andropowa i Czernienkę przed wystawianiem ich na pokaz na placu Czerwonym. Rosyjska medycyna to potęga.

Kto wie, czy nie sklonowali już nam nowego Jaruzelskiego? Stary jest świetnie zakonserwowany, w lipcu będzie miał już 90 lat. Mdleje tylko, kiedy zbliża się 13 grudnia.

Leszek Miller był członkiem Biura Politycznego KC PZPR w ostatnich latach junty Jaruzelskiego. Na polecenie Rosjan? Kariera komunisty Millera zakończyła się z hukiem w 2004 r. Po latach czyśćca Miller powrócił ostatnio z werwą na wizję TVN 24. Wygląda tak, jakby przeczyszczono mu krew i przywrócono dziewictwo w klinice na Krymie.

Afery starachowicka i Rywina poszły w zapomnienie. Reklamuje się Miller Light, czyli Europejczyk i demokrata. Dzisiejszym atutem Millera jest jego dobry wizerunek wśród kobiet. Widzieliśmy, jak przysiadała się do niego na ławie sejmowej posłanka Anna Grodzka. Może chciała się dowiedzieć, jak kończy prawdziwy mężczyzna?

Ale Miller jeszcze nie kończy. Ma 67 lat i dobrze wie, że starość na emeryturze ZUS i OFE to nędza. Duża kasa jest tam, gdzie władza. Dlatego Miller tak zrzędzi na młodego Palikota. Zamiast Europy Plus chce wylansować własny program aktywizacji zawodowej 65+.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez