Najnowsza interwencja Uważam Rze

Koniec szkalowania

Witam. Dziękuję Panu za piękny artykuł o fałszowaniu historii przez Niemcy.

Mieszkam za granicą, gdzie antypolonizm i szkalowanie Polaków jest ogromne. Podziwiam za odwagę w głoszeniu prawdy. Tak trzymać i nie bać się! Nie przepraszać, a żądać przeprosin i odszkodowań dla Polski.

Spotkało mnie, moich bliskich i znajomych kilka niemiłych, wręcz szokujących sytuacji. Doświadczenie w miejscu prezentacji wysokiej kultury, kiedy to gość (podczas panelu dyskusyjnego) ze sceny mówił do zgromadzonej publiczności o polskim antysemityzmie i o tym, jak Polacy z radością wysyłali Żydów do obozów koncentracyjnych, było doskonałym przykładem tego, jak się o Polakach mówi na Zachodzie. A Niemka z boku stała i się śmiała. Ambasada zareagowała, ale takich przypadków są tysiące. Polacy to „mordercy Żydów", a nie Niemcy. To skandal, ale na Zachodzie takie oszczerstwa są już uważane za prawdę. (...) Polskę trzeba bronić przed szkalowaniem przez Niemców i Żydów, którzy razem owocnie niszczą dobre imię Polski. Najwyższy czas żądać odszkodowań za szkalowanie Polaków. Gratulacje i prosimy o więcej takich artykułów. O Niemcach – bestialskich mordercach Polaków, o Żydach w NKWD, UB i mordach na Polakach na Wschodzie i współpracy Żydów z Niemcami, o mordach dokonywanych przez Ukraińców.

Z poważaniem. Monika Kamila Niewitko

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy