Najnowsza interwencja Uważam Rze

Ważne, to liczy głosy

Droga Redakcjo! Powiedzcie, że to nieprawda. Że to pomyłka, nieporozumienie.

Otóż dotarła do mnie wiadomość, że głosy w ostatnich wyborach w Polsce... były liczone na serwerach w Rosji. Powiedzcie, że to żart. No bo jeśli to nie żart i nie pomyłka, to nie mówmy o naszej wolności odzyskanej w 1989 roku... Kraj, którego głosy w wyborach liczy ościenne mocarstwo, nie jest wolny! A Polska była bardziej niepodległa, gdy na jej terytorium stacjonowała milionowa Armia Czerwona. Mam tylko jedno pytanie: dlaczego? Jaki jest powód, aby głosy w naszych wyborach liczyły serwery w Rosji? Oczywiście tłumaczenie jakimikolwiek warunkami technicznymi odrzucam jako bzdurne. Pozytywne tu byłoby tylko oczywiste wyjaśnienie, dlaczego po czterech latach katastrofalnych rządów ponownie wygrywa PO, bo to zdejmuje z Polaków odium ślepoty.

D. i S. Niewińscy

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?