Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Aktor wystylizowany na agenta 007 promuje... lek na kaca. Hasło? „Już nigdy nie umieraj jutro".

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych odsłon tej błyskotliwej kampanii: „Pije się tylko dwa razy", „Pij i pozwól umrzeć" oraz „Śmierć nie nadejdzie jutro". Oby magiczny preparat działał też na kaca moralnego, bo taki powrót każdego aktora z pewnością przyprawiłby o ból głowy.

Ten sam tygodnik demaskuje Borysa Szyca, który od czasu głośnej sesji dla „Gali", gdzie gościł przyjaciół w świeżo otwartym lokalu Akademia, zaczął funkcjonować w mediach jako poważany restaurator. Niestety po tym, jak się okazało, że ta knajpa właściwie nie jest knajpą, a przyjaciele to może za duże słowo, wyszło na jaw, że lokal Akademia, owszem, istnieje, ale w ogóle nie należy do aktora. Cóż, może Borys Szyc zasłużył na miano Nikodema Dyzmy polskiego przemysłu kulinarnego, ale z pewnością nie na otrzymany niedawno tytuł najgorszego aktora roku, bo to była kreacja dekady!

Życie na gorąco" relacjonuje z kolei ciąg dalszy rozterek najbardziej kochliwego polskiego prezentera – Jarosława Kreta, który postanowił znacznie ochłodzić relacje ze swoim bliźniakiem. Pogodynek oskarżył brata o to, że nie przepuszcza kobiet w drzwiach. Jego niewybaczalne faux pas fotografują tabloidy, za co potem publicznie dostaje się Bogu ducha winnemu Jarosławowi. Nie ma wątpliwości, że to on najbardziej traci na tej relacji... W końcu kto jak kto, ale prezenter wśród kobiet cieszy się nieposzlakowaną opinią!

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej