Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Na muzycznym stoku

Andrzej Bachleda, olimpijczyk z Nagano (1998) i Salt Lake City (2002), to syn i następca na narciarskich alpejskich stokach Andrzeja „Ałusia" Bachledy, olimpijczyka z Grenoble (1968) i Sapporo (1972).

Andrzej Bachleda,
Balanga,
Pomaton EMI

Od lat mieszka w Paryżu, gdzie narty zamienił na... banjo! Gra, komponuje i śpiewa. To geny dziadka, także Andrzeja, tenora operowego. Na alpejskim stoku, głównie z powodu tremy, miewał „pod górkę", na tym muzycznym może mieć „z...", wydał autorską płytę. Wspomagają go skrzypek Karol Dobrowolski oraz Giovanni Licata (kontrabas) i Njaka Andriady (perkusja). Jest kompozytorem wszystkich piosenek i autorem tekstów w języku francuskim.

—gb

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?