Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

LG Google Nexus 4 - cena ok. 1800 zł

Krzysztof Jóźwiak

Niedawno na polskim rynku zadebiutowała najnowsza, czwarta z kolei wersja smarfona Google, który tym razem powstał we współpracy z koncernem LG.

Prezentuje się naprawdę ciekawie i może śmiało konkurować z wieloma topowymi produktami konkurencji. Gumowe wykończenie bocznej części obudowy, której dolny fragment został delikatnie ścięty pod kątem, sprawia, że telefon leży bardzo wygodnie w dłoni mimo dużego, 4,7-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 1280 x 768 pikseli. Dodatkowo zastosowano w nim technologię Zerogap Touch, która polega na wyeliminowaniu przestrzeni pomiędzy panelem LCD a szklaną powłoką i znacznie poprawia komfort pracy. Front i tył Nexusa 4 zostały pokryte dużymi taflami szkła. W środku znajdziemy czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro taktowany zegarem 1,5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Za zdjęcia odpowiadają 8-megapikselowa kamera umieszczona z tyłu i 1,3-megapikselowa kamera przednia, natomiast za łączność moduły Bluetooth i NFC. Jedną z największych zalet Nexusa 4 jest oczywiście najnowsza wersja systemu operacyjnego Android – 4.2.2 Jelly Bean, pozbawiona wszelkich zaśmiecających system dodatków. Spory minus należy się z kolei za spóźnioną o kilka miesięcy polską premierę i zbyt wysoką cenę – ok. 1800 zł (model ten jest tańszy m.in. w USA i w Niemczech).

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy