Najnowsza interwencja Uważam Rze

HGW rządzi

Szanowna Redakcjo, chciałabym stanowczo zaprotestować przeciwko jakimkolwiek słowom krytyki pod adresem Pani Prezydent Warszawy.

Jak przystało na aktywnego działacza PO, Pani HGW każdego dnia dba o to, by „żyło się lepiej". W trosce o naszą kondycję fizyczną Pani Prezydent wydzieliła kilkanaście kilometrów buspasów, czym skutecznie zablokowała ruch na głównych arteriach Warszawy. W połączeniu z podwyżką cen biletów i cięciami w komunikacji miejskiej krzewi w narodzie zdrowy tryb życia – podróżować można pieszo. Pani Prezydent jest niemalże pracoholikiem – by szybciej dotrzeć do Ratusza, gdzie każdego dnia podejmować musi strategiczne decyzje, by Warszawa rozwijała się dynamicznie, by na ustach zarówno rdzennych, jak i tych przyjezdnych warszawiaków gościł uśmiech, Pani Prezydent mknie swoją limuzyną po buspasach. Kolejny sukces Pani Prezydent to budowa drugiej linii metra. Wszystko przebiega zgodnie z planem i największą starannością. Doświadczyć tego mogą zarówno prawo-, jak i lewobrzeżni mieszkańcy miasta. A wszystkim niedowiarkom i malkontentom, którzy tylko wytykają – a to zamknięty most, a to zamknięty tunel, a to pękające budynki, a to ewakuację budynków przy Świętokrzyskiej – powiem, że nie potrafią docenić starań naszej Pani Prezydent. Docenić z całą pewnością mogą natomiast kupcy z KDT, o których Pani Prezydent zadbała w szczególny sposób. Nie od dziś wiadomo, że samo centrum miasta to tylko zgiełk i hałas. Pani Prezydent złożyła zatem kupcom ofertę (i w sposób pokojowy ją wyegzekwowała) i przeniosła kupców na zieloną trawkę, by swoje interesy mogli prowadzić w bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody – na zielonej Białołęce. Bardzo się cieszę, że Pani Prezydent rządzi naszym miastem. Wróżę stolicy świetny rozwój i długi okres tzw. prosperity. A na koniec, parafrazując klasyka, pozostaje mi jedynie dodać – „Łubudubu, Łubudubu, niech żyje nam...".

Weronika Serafin

Do i od redakcji, redakcja@uwazamrze.pl

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy