Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

W rękach szaleńca

Marta Mardosz

Najnowsza książka Charlotte Link na rynku polskim (chociaż w Niemczech wydana była już w 1998 r.) to thriller z psychopatycznym tytułowym wielbicielem w jednej z głównych ról.

To historia dwóch pozornie niezwiązanych ze sobą śmierci. Jedna to morderstwo dziewczyny, której zmasakrowane ciało przywiązane do drzewa w lesie nieopodal Augsburga znajduje para starszych osób (dziewczyna zniknęła kilka lat wcześniej z domu ). Druga śmierć, samobójstwo kobiety skaczącej z okna, niesie ze sobą poważne konsekwencje dla głównego świadka tego wydarzenia – Leony Dorn, redaktor z Frankfurtu. Wkrótce mąż Leony zostawia ją i odchodzi do młodszej kobiety. Przygnębiona kobieta, z mocno zatraconym poczuciem własnej wartości, jest łatwym celem dla psychopatycznego manipulanta kobiecymi uczuciami i emocjami. Obie sprawy są ze sobą powiązane, ale aby rozwikłać tajemnicę, należy poprawnie połączyć ze sobą wszystkie wątki.

Link nie tylko przedstawia historię morderstwa, samobójstwa, zaborczego uczucia i próby zabójstwa kolejnej osoby. Jest to również historia kobiety, która pomimo dramatycznych wydarzeń związanych z pojawieniem się w jej życiu szaleńca musi sobie poradzić z zawodem, jaki przeżyła po porzuceniu przez męża. Jak poradziła sobie bohaterka z konfrontacją z psychopatą i bólem po rozstaniu z mężem? Warto przeczytać książkę, żeby poznać rozwiązanie.

Charlotte Link

Wielbiciel

Sonia Draga

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy