Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Powiedzieli

Rozmawiam z restauratorką, a nie gwiazdą telewizji?

W ogóle nie czuję się gwiazdą. Nie bywam na salonach, bo po prostu nie mam na to czasu. Mój grafik jest bardzo napięty.

Wcześnie wypuściła pani swoje dzieci na głęboką wodę.

Jeśli ma się taką mamę jak ja, trudno usamodzielnić się później. Nie mam syndromu pustego gniazda, bo nie ma też pustych miejsc w moim kalendarzu. Ludzie często mnie pytają: „Po co pani to wszystko?". Odpowiedź jest prosta – po to, żeby mieć swój cel, wstawać codziennie rano i wiedzieć, dlaczego się żyje. (...)

Uwielbiają panią nie tylko dorośli, ale też... dzieci.

Rzeczywiście, odnoszę wrażenie, że najwięcej sympatyków mam wśród najmłodszej widowni. Jestem chyba ich ukochaną „lalką", taką prawdziwą wróżką, która robi różne sprawiedliwe rzeczy. I one to widzą.

Magda Gessler dla onet.pl

—wyb. mm

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez