Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Ostatni tydzień minął nam pod znakiem solidarności z celebrytami, a przede wszystkim Wojciechem Fibakiem, który, jak się niedawno okazało, w pewnych sferach życia wciąż nie odłożył rakiety.

Jako ostatni do pochodu obrońców tenisisty dołączył Kuba Wojewódzki, który na łamach najnowszej „Polityki" nazwał skandal wokół Fibaka „linczem". Warto się jednak zastanowić, czy wsparcie osoby znanej z deklaracji, że nie umawia się na randki z kobietami starszymi niż 25 lat, to aby nie niedźwiedzia przysługa.

Na gest przyjaźni zdobyła się też ostatnio Edyta Górniak, znana z tego, że jest skonfliktowana z większością znanych jej osób, włączając w to bliską rodzinę.

Jak pisze „Na żywo", adresatem tego rzadkiego dobra była Tatiana Okupnik, która publicznie podziękowała diwie podczas finału „X Factor". Ponoć po masakrze, jakiej Okupnik dokonała na Adele, autorka najgorszego wykonania polskiego hymnu skontaktowała się z nią, by przekazać wokalistce swoje wsparcie. Widać nic tak nie wzbudza ducha wspólnoty jak trochę zasłużonej krytyki. Czyżby miała powstać grupa wsparcia dla nieutalentowanych wokalistek?

Tymczasem „Super Express" po raz kolejny próbuje udowodnić, że los gwiazd nie jest mu obojętny. Tym razem tabloid rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę akcję „Cała Polska odchudza Lubaszenkę!". Po tym jak aktor przyznał się, że waży 135 kilo, gazeta zatrudniła trenera, który na łamach pisma udziela rad aktorowi. „Olaf, możesz wyglądać jak ja!" – brzmi nagłówek. My jednak sądzimy, że to na nic, bo aktor po prostu wciąż czeka na role dużego kalibru!

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy