Najnowsza interwencja Uważam Rze

Inteligentny jak neandertalczyk

Pan Janusz pisze czasem dziwne rzeczy. Swego czasu w blogu rozpisywał się, jak to jestem przykładem „patrioty", ponieważ uważam, że media powinny skończyć z corocznym osądzaniem (a de facto wyśmiewaniem) Powstania Warszawskiego.

W swych uzasadnieniach doszedł aż do wojny z zombi, ale nie pamiętam szczegółów; kto uparty, to znajdzie.

W numerze 127. z kolei napisał, iż socjaliści są neandertalczykami, ogniwem pomiędzy małpą a człowiekiem. Pragnę zauważyć, iż pan Janusz posiada 99,7 proc. DNA neandertalczyka (od którego pochodzi rasa biała) i tylko 0,3 proc. DNA homo sapiens sapiens. Ponadto dzisiaj wiemy, iż neandertalczyk był dużo inteligentniejszy niż kuzyn z Afryki i w swych wynalazkach (np. klej, instrumenty, trepanacje czaszki i wiele innych) wyprzedził go o dziesiątki tysięcy lat! Więcej szacunku dla przodków, panie Januszu, bo to dzięki ich genialnym genom biała rasa (i cywilizacja) była skazana na sukces!

Pozdrawiam serdecznie redakcję.

Sława!

Mateusz Zbigniew Golemienko

Do i od redakcji: redakcja@uwazamrze.pl

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO