Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Wiadomość tygodnia pochodzi bez wątpienia z domu Grycanów, który już niedługo być może opuści jedna z latorośli – Weronika, która oświadczyła rodzinie, że wychodzi za mąż za Kubańczyka Noela Horty Sancheza, niestety nie do końca rozwiedzionego ojca dwójki dzieci.

Czego się jednak nie robi, żeby wejść do rodziny lodowych potentatów. Zwłaszcza że przecież Kuba – wyspa jak wulkan gorąca.

Na żywo" pisze o najnowszej bohaterce tabloidów – Agnieszce Radwańskiej. Tenisistka udowodniła ostatnio światu, że nie tylko nie wstydzi się Jezusa, ale – jak można wnioskować po rozbieranej sesji – także nikogo innego. Odkąd jej zdjęcia z piłeczkami tenisowymi w roli głównej obiegły internet, wiele osób próbowało dociec, jakimi motywami się kierowała. Tygodnik spekuluje, że Radwańska postanowiła się rozebrać na złość swojemu ojcu. Cóż, jeśli chciała mu pokazać, że nie jest już małą dziewczynką, to faktycznie trudno znaleźć lepszy sposób.

Rewia" z kolei zachwala. Andrzeja Grabowskiego, i to wcale nie jako aktora. Pan Andrzej podobno odnalazł w sobie pasję do... pieczenia chleba, którym zajada się cała jego rodzina. Trudno nie docenić takiej przezorności. Jak wiadomo, aktorstwo to chleb raczej ciężki, więc dobrze mieć coś w zanadrzu. A swoją drogą, cieszymy się, że spod ręki pana Andrzeja wychodzą również jakieś udane wypieki, bo po występie kabaretowym na opolskiej scenie można by sądzić, że same suchary.

Nie wiemy niestety, co piecze Karol Strasburger, który fanów zaskarbił sobie, jak wiadomo, innym talentem. „Fakt" donosi, że widzowie „Familiady" są do tego stopnia spragnieni próbek jego umiejętności, że wystają pod jego domem, prosząc o dowcipy! Prezenter zdradził, że jest to odrobinę irytujące, ale na szczęście potrafi śmiać się sam z siebie. Bo z kawałów, przyznajmy, byłoby trudno.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy

Wojciech Romański

W smoczym kręgu