Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Nieodwołalnie stało się. Marcin Mroczek opuścił stan kawalerski. Płaczą panny, ale jak się okazuje, także panowie, bo świeżo upieczona małżonka bliźniaka, Marlena, nie jest osobą całkiem nieznaną.

Jak pisze „Super Express", była modelka jakiś czas temu wzięła udział w teledysku zespołu disco polo Fanatic, gdzie tak przypadła do gustu wokaliście, że została obsadzona jako pierwsza dziewczyna na bananie wodnym. Trzeba przyznać, że takiej partii trudno odpuścić!

Niebawem w ślady Mroczka pójdzie też Robert Janowski, który po florydzkiej aferze ze swoją narzeczoną w roli głównej mimo niewielkich wątpliwości postanowił jednak nie rezygnować ze swoich planów matrymonialnych. Jak pisze „Rewia", ślub się odbędzie, i to jeszcze jesienią tego roku. Skąd ten pośpiech? Może to zew miłości, a może po prostu ostrożność? W tym przypadku warto się upewnić, że żaden z gości jednak nie przyjdzie w futrze.

W nowej roli zobaczymy Otylię Jędrzejczak, która w poszukiwaniu alternatywy dla pływania postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. „Rewia" zapowiada, że niedługo pojawi się w niewielkiej roli w serialu „Pierwsza miłość". Można powiedzieć, że epizod w popularnej telenoweli to dla pływaczki skok na głęboką wodę, choć mamy nadzieję, że będzie to raczej przygoda na krótki dystans.

Kasia Cichopek lubi uświetniać imprezy. A co robi celebryta uświetniający imprezy w sezonie ogórkowym? Orze, jak może. Czyli np., jak w przypadku aktorki, uczęszcza na otwarcie kołobrzeskiego POLOmarketu, gdzie sfotografowali ją reporterzy „Na żywo". Upadek? A może jednak udana interwencja speców od PR. W końcu trudno zaprzeczyć, że wizyta w dyskontach paru osobom publicznym w Polsce przyniosła jakiś czas temu całkiem spory rozgłos!

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej