Najnowsza interwencja Uważam Rze

Sprawiedliwość kibiców

Szanowna Redakcjo! Chciałem zwrócić Waszą uwagę na niesprawiedliwy obraz polskich patriotów w lewicowych mediach, a więc, jednocześnie, mediach mainstreamowych, będących na postronku partii rządzącej.

Chodzi mi konkretnie o kibiców piłkarskich, których „Gazeta Wyborcza" regularnie odsądza od czci i wiary, nazywając ich kibolami i porównując niemalże do hitlerowców. „GW", regularnie ziejąca jadem i opisująca wszelkie możliwe ekscesy na boiskach piłkarskich, sprawdzająca szalik każdego przestępcy, próbująca udowodnić, że każdy pedofil, zabójca, gwałciciel i degenerat, jest też kibicem, spowodowała, że w wielu środowiskach kibic jest dziś synonimem przestępcy. Tymczasem akcje niesienia pomocy chorym dzieciom, sierotom z domów dziecka, osobom starszym czy wreszcie zbiórki pieniędzy na pomoc potrzebującym, zainicjowane przez organizacje kibiców, są skrzętnie przemilczane.

Mało która gazeta, poza tymi prawicowymi, zająknęła się, że w stolicy stowarzyszenia kibiców Legii wspierają Powstańców Warszawskich, że angażują się w obchody powstańczego zrywu, pomagają uczcić jego bohaterów.

Apeluję do Was, Szanowni Redaktorzy, byście nie ulegali lewackiej nagonce i odważyli się pokazać prawdziwą, patriotyczną twarz kibiców piłkarskich.

Warszawiak, kibic Legii

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE