Najnowsza interwencja Uważam Rze

Więcej Otoki!

Redakcjo. Kto by pomyślał, że po kilkunastu latach pojawi się wreszcie pismo, na którego kolejny numer czekał będę jak niegdyś na „Bravo", odkrywające przede mną świat seksu!

„Mowa nienawiści" Rafała Otoki-Frąckiewicza osładza moje poniedziałki, pozwala bez przekleństwa na ustach wkroczyć w progi firmy, przetrwać kolejne zebranie, często – wytrzymać kolejną tyradę szefa.

Postuluję więc o wydłużenie tej rubryki i stymulowanie weny twórczej redaktora Otoki-Frąckiewicza. Spieszę też zapewnić, że póki w „Uważam Rze" ukazywać się będą jego teksty, możecie liczyć na moją wierność czytelniczą. Jak i na wierność wielu moich przyjaciół, którzy w „Mowie nienawiści" odnależli ożywczy powiew politycznej satyry na wysokim poziomie.

Mistrz Ockham

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość