Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Powiedzieli

W kwietniu w Nowym Jorku obchodziłaś (...) 33. urodziny razem z Marcelem i Stefanią. Pomyślałaś choć przez chwilę, że moglibyście tam (...) zostać na zawsze?

(...)Nigdy w życiu nie miałam takiego pomysłu, żeby w ogóle nie wracać do Polski. Owszem, po roku spędzonym w szkole zastanawiałam się, czy nie pobyć tam dłużej. Ale nie dlatego, że mam potrzebę zobaczenia siebie na amerykańskich billboardach czy też w żółtej taksówce. Wiem, że są aktorki, które do tego aspirują, ale to nie dla mnie. (...) Ostatnio przeczytałam gdzieś definicję szczęśliwego życia – to luksus robienia tego, co się chce i jak się chce, czyli na swoich warunkach. Pomyślałam wtedy o Beyoncé, Angelinie Jolie i innych sławnych osobach, że w gruncie rzeczy one od siebie nie zależą. Więc gonitwa za amerykańskim króliczkiem nie jest dla mnie. Wolę być głową myszy niż pchłą na lwie.

„Teraz jesteś w Nowym Jorku! (...) Wielkie światła Cię zainspirują" – śpiewa Alicia Keys. W jaki sposób Ciebie inspiruje to miasto?

(...)W Nowym Jorku fascynuje mnie intensywność na wielu poziomach (...). A z drugiej strony jest to miasto, w którym wyzwoliłam się ze wszystkich swoich kompleksów. O ile Polska ładuje w ciebie kompleksy, o tyle Nowy Jork z przyjemnością cię ich pozbawia.

Anna Mucha dla „Gali"

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy