Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Martwimy się o Borysa Szyca, który ma nieustanne problemy sercowe. Ostatnio został porzucony przez kolejną wybrankę serca, Zofię Ślotałę.

Jak pisze „Rewia", rozstanie skwitował złośliwym postem na Facebooku, gdzie napisał, że pieniądze imponują tylko leniwym dziewczynom, które cudzego majątku potrzebują jako drabiny do kariery. Tymczasem w oczekiwaniu na kolejną „hitchcockowską blondynkę" postanowił się pocieszyć, kupując za 3 miliony złotych luksusowy apartament w Sopocie i zapraszając tuzy polskiego show-bizu na celebrycką parapetówkę. Swoją drogą, ciekawe, jakim dziewczynom imponują nieruchomości.

Anna Samusionek, ostatnio znana głównie z tego, że cierpi na bankietach, podczas gdy jej córka pisze do prezydenta listy z domu dziecka, okazała się wątpliwą kandydatką na ambasadorkę akcji „AVON przeciw przemocy". Jak pisze „Życie na Gorąco", aktorka straci więc tytuł, a tym samym kolejną okazję do pokazania się w mediach. Będzie musiała pocieszyć się tytułem Matki Roku, którego nikt już jej raczej nie odbierze!

Ale co tam tragedie rodzinne, sąd i prokuratura, skoro Edyta Górniak odkryła nowy sposób na to, by wciąż być piękną i młodą. Jak pisze tabloid, dzięki nowej metodzie ćwiczeń pod nazwą hot-yoga gwiazda skutecznie oczyściła swoje ciało ze wszystkich toksyn. Cóż, szkoda, że tylko ciało. Komu jak komu, ale Edycie przydałoby się nieco oczyścić atmosferę wokół swojej (nie)skromnej osoby.

Ważną personą postanowiła zostać Weronika Rosati, która zaczęła się ubiegać o amerykańskie obywatelstwo. Być może już niedługo zostanie Jankeską z krwi i kości, niczym Mariusz Max Kolonko. Jak pisze „Na Żywo", ten ostatni niedawno przypomniał nam zresztą o swoim istnieniu, udzielając wywiadu, w którym nazwał dziennikarzy telewizyjnych „dupkami z wielkim ego". Trzeba przyznać, że coś w tym jest.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy