Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Powiedzieli

Ostatnio często mówi się nieprzychylnie o tym, że wiele gwiazd lansuje się na ciąży. Co o tym myślisz? Czy widzisz w tym coś złego?

Co to znaczy lansować się na ciąży?! Przecież to dziecko jest w nas, nie możemy go zostawić w domu. Gdy gdzieś wychodzimy, ono jest z nami w środku. Przecież nie angażuję synka w swoją pracę, nie prowadzam go po imprezach. I ja, i inne koleżanki mamy jednak różne zobowiązania zawodowe. Musimy wychodzić. A że z brzuszkiem? Inaczej się nie da.

Razem z Andżeliką Piechowiak zorganizowałaś warsztaty dla mam. Mówisz podczas nich m.in. o depresji poporodowej i poczuciu atrakcyjności podczas i po ciąży. Czy ty, oczekując dziecka, miałaś lub teraz masz poczucie, że jesteś mniej atrakcyjna?

Nigdy tak o sobie nie myślałam. Bardziej dało mi do myślenia to, jak inni patrzą i reagują na mnie. Dla mnie ciąża to naturalny stan. Akceptuję każdy dodatkowy kilogram i wielkość brzucha. Gorzej jest po porodzie, bo ciało bardzo się zmienia. Choć mnie to nie do końca przeszkadzało, bo nie siedziałam na kanapie, obżerając się pączkami (...).

Katarzyna Cichopek dla „Show"

—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO