Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Grzegorz Hajdarowicz, wlasciciel Gremi Media

Gremi Media wśród najlepszych

Spółka Gremi Media, do niedawna wydawca m.in. „Uważam Rze" i „Rzeczpospolitej", otrzymała nominację do nagrody Firma Roku za ekspansywną i efektywną politykę na rynku mediów.

Firmę doceniła kapituła konkursu News – nagród przyznawanych za szczególne osiągnięcia w branży mediowej. Zostaną nimi uhonorowane osoby, firmy i przedsięwzięcia, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku mediów. Nazwiska laureatów poznamy już 9 października podczas Wielkiej Gali Best in Media. Nagrody zostaną wręczone pierwszego dnia kongresu Warsaw International Media Summit w warszawskim hotelu Marriott o godz. 19.

To już szósta edycja kongresu Warsaw International Media Summit, który na stałe wpisał się już w kalendarz kluczowych spotkań branży mediowej i telekomunikacyjnej. Stwarza on niepowtarzalną możliwość poznania strategii i trendów obowiązujących na rynku, dyskusji z kluczowymi reprezentantami rynku oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Organizatorem kongresu i Wielkiej Gali jest MM Conferences – kluczowy organizator najważniejszych sektorowych kongresów i konferencji w Polsce.

O tytuł Firmy Roku powalczą z Gremi Media firmy P4 i Ringier Axel Springer, które także nominowano do nagrody w tej kategorii. Podczas Wielkiej Gali wyłonieni zostaną również zwycięzcy w kategoriach Człowiek Roku, Innowator Roku oraz Wydarzenie Roku. W skład kapituły konkursu wchodzą m. in.: Beata Mońka, przewodnicząca rady programowej Warsaw International Media Summit, Michał Boni, minister administracji i cyfryzacji, Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Witold Graboś, członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, oraz Juliusz Braun, prezes zarządu TVP.

—eh

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe