Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Michał Wiśniewski powraca. I to w wielkim stylu.

W wyważonym wywiadzie dla nowej „Vivy!" wokalista Ich Troje opowiada o tym, że po czterdziestce spoważniał i dojrzał do tego, by zamienić swoje cekinowe kombinezony na dżinsy i swetry. Ku uciesze swojej trzeciej żony zmienił też znaną nam od lat fryzurę. „Żyłem z piętnem czerwonowłosego idioty" – mówi. Teraz jest więc znowu czarnowłosy. A idiotyzm to już drugorzędna sprawa...

O tym, że konflikty gwiazd to chleb powszedni show-biznesu, wiedzą też Magdalena Różczka i Piotr Najsztub, którzy starli się ze sobą podczas nagrywania programu „Najsztub słucha". Jak pisze „Na Żywo", aktorka najpierw się zdenerwowała, kiedy z ust prowadzącego padło pytanie na temat jej rozwodu, ale kiedy dziennikarz zapytał ją, czy jest wegetarianką, rozwścieczona przerwała wywiad i ostentacyjnie wyszła ze studia. Są pewne granice prywatności!

A propos kuchni, Ewa Wachowicz – dawniej Najpiękniejsza, dziś wciąż Najbardziej Apetyczna jako nowa jurorka programu „Top Chef" – zdradziła w „Gali" swój przepis na idealnego partnera. Misska wyznała, że marzy o mężczyźnie z dużą dawką testosteronu, bo ma serdecznie dość „metroseksualnych facetów z gładszą niż jej cerą i bardziej wydepilowanymi nogami". I tu ujawnia się prawdziwy koszmar Miss – konkurencja w sypialni!

Tymczasem „Fakt" gratuluje Ryszardowi Kaliszowi, który niedawno został szczęśliwym ojcem czterokilogramowego chłopca. Podczas gdy dumny tatuś cieszył się z potomka, Aleksander Kwaśniewski ubiegł jego pytanie, ogłaszając wszem wobec, że z przyjemnością zostanie chrzestnym chłopca. Cóż, jak przystało na ojca chrzestnego, to była prawdziwa propozycja nie do odrzucenia.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy