Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Franku, pozwól żyć

Rafał Kotomski

Zadłużeni bronią się, jak mogą. Zakładają stowarzyszenia, a nawet powołują grupy „anonimowych dłużników”

Poszczególne historie są niemal bliźniaczo do siebie podobne. Najpierw zapada decyzja o zakupie mieszkania na kredyt. Później następuje dość pobieżne rozpoznanie oferty ze strony banków. Bardzo często decydująca okazuje się rada znajomych, bo mają w tym banku konto, czasem rozmawiają z doradcą i są zadowoleni. Albo intuicja, bo instytucja sprawia wrażenie solidnej i dobrze zadomowionej na rynku.

Marzenia się spełniają

Po wstępnym reasearchu – który często na ostatnim miejscu uwzględniał własne możliwości finansowe – przyszły kredytobiorca jest zwarty i gotowy. Do wykonania pozostaje ostatni etap operacji: seria spotkań z doradcą bankowym, ustalenie szczegółów, symulacja rat. Wreszcie – finał! Umowa kredytowa ozdobiona parafami i końcowym podpisem. Wszyscy wokół twierdzą z niezachwianą pewnością, że w złotówkach się nie opłaca. Więc co najlepiej i najtaniej? Oczywiście, pewne, solidne i stabilne jak sam kraj pochodzenia franki szwajcarskie.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy