Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Franku, pozwól żyć

Rafał Kotomski

Zadłużeni bronią się, jak mogą. Zakładają stowarzyszenia, a nawet powołują grupy „anonimowych dłużników”

Poszczególne historie są niemal bliźniaczo do siebie podobne. Najpierw zapada decyzja o zakupie mieszkania na kredyt. Później następuje dość pobieżne rozpoznanie oferty ze strony banków. Bardzo często decydująca okazuje się rada znajomych, bo mają w tym banku konto, czasem rozmawiają z doradcą i są zadowoleni. Albo intuicja, bo instytucja sprawia wrażenie solidnej i dobrze zadomowionej na rynku.

Marzenia się spełniają

Po wstępnym reasearchu – który często na ostatnim miejscu uwzględniał własne możliwości finansowe – przyszły kredytobiorca jest zwarty i gotowy. Do wykonania pozostaje ostatni etap operacji: seria spotkań z doradcą bankowym, ustalenie szczegółów, symulacja rat. Wreszcie – finał! Umowa kredytowa ozdobiona parafami i końcowym podpisem. Wszyscy wokół twierdzą z niezachwianą pewnością, że w złotówkach się nie opłaca. Więc co najlepiej i najtaniej? Oczywiście, pewne, solidne i stabilne jak sam kraj pochodzenia franki szwajcarskie.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?