Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Falcon 2013

Grzegorz Benda

Od 8 do 11 listopada pod hasłem „Fantastyczny atak Lublina" odbędzie się 14. edycja Festiwalu Fantastyki Falkon.

Do dyspozycji organizatorów zostaną oddane obydwie hale Targów Lublin o łącznej powierzchni ponad 10 tys. mkw. 600 punktów programu rozplanowano w kilkunastu blokach tematycznych. Tegorocznej imprezie przyświecają trzy główne idee: interaktywność, profesjonalizm i powrót do źródeł.

Falkon to jeden z najważniejszych w kraju festiwali poświęconych fantastyce, gromadzący miłośników książek, filmów, komiksów i gier. Każdy znajdzie coś dla siebie: prelekcje, dyskusje, warsztaty, pokazy, konkursy, wszelkiego rodzaju gry, stoiska wystawców oraz spotkania z polskimi i zagranicznymi pisarzami. W tym roku swój przyjazd zapowiedziało trzech zagranicznych gości, znanych i cenionych na całym świecie autorów fantastyki: Kevin J. Anderson, Michael Pondsmith i William King. Anderson, wraz z synem zmarłego Franka Herberta, jest autorem książek z serii „Diuna", a w dorobku ma również powieści osadzone w świecie „Gwiezdnych Wojen" czy „Z Archiwum X" oraz wiele scenariuszy komiksów.

Pondsmith znany jest przede wszystkim jako autor popularnej gry fabularnej „Cyberpunk 2020". Aktualnie współpracuje przy powstaniu gry wideo „Cyberpunk 2077", której światowa premiera zapowiadana jest na rok 2015 r. Kinga polscy czytelnicy znają głównie jako autora cyklu książek o Felixie i Gotreku, ale oprócz pisania powieści w realiach Warhammera i Warhammera 40 000 współpracuje on również przy tworzeniu gier fabularnych, bitewnych i karcianych.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy