Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Powiedzieli

Często ucieka pan na Podhale?

Często. Poświęciłem się gospodarstwu, które jest dla mnie wytchnieniem. Gdyby nie praca, pewnie mieszkałbym tam na stałe.

Przeniósłby pan tam sprawy zawodowe?

Jeżeli zgodnie z zapowiedziami miasta Zakopane będziemy mogli co karnawał ustawiać na placu Niepodległości przy Krupówkach nowoczesną halę teatralną i pokazywać w niej spektakle Teatru 6. piętro, to owszem. (...) Wydaje się, że każdy Polak przyjeżdża do Zakopanego przynajmniej raz w życiu. Nie uważa pani, że Krystyna, Barbara i Zofia przynajmniej raz w ciągu dwutygodniowego turnusu powiedzą do mężów: „Krzysztof, Zdzisław, Marian, nie pijcie dziś wieczorem piwa, tylko chodźcie z nami koniecznie do tego teatru, gdzie występują pan Fronczewski z panem Kowalewskim, bo nigdy nie miałyśmy okazji oglądać ich na scenie".

Myślałam, że chce pan zamieszkać na Podhalu, żeby po prostu pochodzić po górach.

Do 15. roku życia byłem zmuszany do obejścia wszystkich możliwych wierzchołków. Teraz skupiam się na moim gospodarstwie z górami w tle.

Szykuje pan sobie miejsce na starość?

Na starość chcę być tam, gdzie nic mnie nie będzie denerwowało. A trzeba mi niewiele. Ogródek, książka i jestem szczęśliwy. Chciałbym jeszcze tylko, żeby jajko było jajkiem, a nie produktem jajkopodobnym.

Będzie się pan zajmował kurami?

W tej kwestii liczę na pomoc osób, które zrobią to lepiej ode mnie.

Więc to dla tych osób kupił pan traktor?

Traktor ma służyć farmie. Ale nie odmówię sobie przyjemności, by samemu na nim pojeździć. Wszędzie na świecie rolnictwo jest sexy. Najwyższy czas na nas!

Michał Żebrowski dla „Grazii"

– wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez