Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Prezentownik: Gadżety

Agnieszka Niemojewska

Prostownica Remington Keratin Therapy Pro S8590, cena sugerowana 229 zł

Ta niezwykła, nowa prostownica łączy płytki Advanced Keratin Ceramic z ekskluzywnym czujnikiem Heat Protection wykrywającym poziom nawilżenia i optymalizującym temperaturę. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze, mocniejsze i do 57 proc. bardziej chronione przed zniszczeniem. Model ten zawiera też m. in.: czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem; wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury w przedziale 160–230°C; szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości; funkcję blokady ustawień temperatury zabezpieczającą przed jej przypadkowym przestawieniem; automatyczne wyłączanie.

Suszarka Remington Keratin Therapy PRO AC8000, cena sugerowana 229 zł

Do kompletu warto dokupić luksusową suszarkę. Elementy grzejne z powłoką Advanced Keratin Ceramic i jonizacją nadają włosom połysk i zapobiegają ich elektryzowaniu się, dzięki czemu suszarka gwarantuje dokładne suszenie i wspaniałe rezultaty.

 

 

Narty biegowe Rossignol XT Intense  Cena: ok. 350 zł

Buty biegowe Rossignol X1 Ultra  Cena: ok. 250 zł

Kije biegowe Rossignol XC  Cena: ok. 99 zł

Biegówki wysokiej jakości przeznaczone dla początkujących oraz średnio zaawansowanych, bardzo łatwe w użyciu. Konstrukcja nart zapewnia im lekkość i dostosowywanie się do różnych rodzajów terenu. Frezowana łuska w strefie odbicia ułatwia podbieganie pod wzniesienia. Dostępne w różnych długościach (od 180 cm do 205). Do kompletu warto dokupić odpowiednie buty. Te oferowane przez Rossignol (w rozmiarach od 42 do 48) zapewniają komfort termiczny. Mają podwójne sznurowanie i system NNN (New Nordic Norm). Przygotowując taki prezent dla ukochanego mężczyzny, nie zapomnijmy o odpowiednich kijkach biegowych (dobranych do wzrostu obdarowywanego).

Ekspres do kawy BOSCH TAS 4012 EE Cena: ok. 350–400 zł

Ekspres na kapsułki Tassimo o mocy 1300 W i pojemności 2 l. Model ten ma funcję automatycznego wyłączania, a także program czyszczenia i odkamieniania. Można w nim też podgrzać filiżankę. Ten ekspres warto sprezentować każdemu, kto lubi się napić dobrej kawy (espresso, latte, cappuccino) lub czekolady na gorąco, a nie posiada jakichś szczególnych umiejętności w wyczarowywaniu pysznych, gorących napojów. Model ten pozwala też przygotować herbatę (na różne sposoby), każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?