Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Prezentownik: Gadżety

Agnieszka Niemojewska

Prostownica Remington Keratin Therapy Pro S8590, cena sugerowana 229 zł

Ta niezwykła, nowa prostownica łączy płytki Advanced Keratin Ceramic z ekskluzywnym czujnikiem Heat Protection wykrywającym poziom nawilżenia i optymalizującym temperaturę. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze, mocniejsze i do 57 proc. bardziej chronione przed zniszczeniem. Model ten zawiera też m. in.: czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem; wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniową regulacją temperatury w przedziale 160–230°C; szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości; funkcję blokady ustawień temperatury zabezpieczającą przed jej przypadkowym przestawieniem; automatyczne wyłączanie.

Suszarka Remington Keratin Therapy PRO AC8000, cena sugerowana 229 zł

Do kompletu warto dokupić luksusową suszarkę. Elementy grzejne z powłoką Advanced Keratin Ceramic i jonizacją nadają włosom połysk i zapobiegają ich elektryzowaniu się, dzięki czemu suszarka gwarantuje dokładne suszenie i wspaniałe rezultaty.

 

 

Narty biegowe Rossignol XT Intense  Cena: ok. 350 zł

Buty biegowe Rossignol X1 Ultra  Cena: ok. 250 zł

Kije biegowe Rossignol XC  Cena: ok. 99 zł

Biegówki wysokiej jakości przeznaczone dla początkujących oraz średnio zaawansowanych, bardzo łatwe w użyciu. Konstrukcja nart zapewnia im lekkość i dostosowywanie się do różnych rodzajów terenu. Frezowana łuska w strefie odbicia ułatwia podbieganie pod wzniesienia. Dostępne w różnych długościach (od 180 cm do 205). Do kompletu warto dokupić odpowiednie buty. Te oferowane przez Rossignol (w rozmiarach od 42 do 48) zapewniają komfort termiczny. Mają podwójne sznurowanie i system NNN (New Nordic Norm). Przygotowując taki prezent dla ukochanego mężczyzny, nie zapomnijmy o odpowiednich kijkach biegowych (dobranych do wzrostu obdarowywanego).

Ekspres do kawy BOSCH TAS 4012 EE Cena: ok. 350–400 zł

Ekspres na kapsułki Tassimo o mocy 1300 W i pojemności 2 l. Model ten ma funcję automatycznego wyłączania, a także program czyszczenia i odkamieniania. Można w nim też podgrzać filiżankę. Ten ekspres warto sprezentować każdemu, kto lubi się napić dobrej kawy (espresso, latte, cappuccino) lub czekolady na gorąco, a nie posiada jakichś szczególnych umiejętności w wyczarowywaniu pysznych, gorących napojów. Model ten pozwala też przygotować herbatę (na różne sposoby), każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy